מתנה בשווי 189 ש"ח

21 המהלכים שעזרו לאלפי בעלי עסקים למקסם את המכירות בחנות האונליין שלהם!

השקעתם המון בחנות דיגיטלית אבל משהו פשוט לא עובד?
לקוחות נכנסים לחנות אבל משום מה לא רוכשים?

בדיוק לשם כך, הכנתי עבורכם מדריך מטורף ופרקטי שבא לחשוף את כל השיטות והמהלכים שבעלי חנויות מצליחים עושים כדי למכור ולהמיר הרבה, אבל הרבה יותר!

נעים מאוד,
אני ליאב מצרי

והחלום שלי הוא לעזור לעסק שלך להגשים את מלוא הפוטנציאל שלו על ידי מינוף הכוח של מיתוג ואתר שומט לסתות שממיר לקוחות ומאיץ צמיחה.

הלקוח הראשון שלי בעולם בניית האתרים היה הלקוח הכי חשוב – אבא שלי. אבא שלי לא היה מרוצה מבונה האתר שלו שסיפק אתר שלא הניב תוצאות אמיתיות. אחרי שבחנתי את האתר הקיים פשוט ידעתי שאני מסוגל לבנות משהו הרבה יותר טוב. כשהאתר היה מוכן, הרצנו עליו קמפיין גוגל שהוביל לפניות רבות והמרות שהגדילו את נפח העסקאות בחברה של אבא שלי. וזה היה הרגע שבו הבנתי, שאם אני יכול לעזור לאבי להגיע לתוצאות, אני יכול לעשות את זה עבור אחרים. עבורכם!

הצוות שלי ואני לא רק ״עוד בוני אתרים״, אנחנו יוצרים אתרים, יחד איתכם, יד ביד.

אנחנו לא משתמשים בתבניות קבועות, אלא תופרים את האתר בדיוק למידותיכם, לפי הצרכים והאמונות שלכם, כי אנחנו יודעים שהעסק שלכם הוא לא “עוד עסק”, אז למה שהאתר שלכם יהיה “עוד אתר”?

בכל אופן, אני מזמין אתכם לעשות את הצעד הראשון בדרך שלכם להצלחה, מדריך מטורף ופרקטי שחושף את כל השיטות והמהלכים שבעלי חנויות מצליחים עושים כדי למכור הרבה, אבל הרבה יותר!

אודותיי

השאירו פרטים,
ותתחילו למכור הרבה יותר!

לאחר שתשאירו פרטים המדריך יישלח אליכם לתיבת המייל.
*שימו לב שלפעמים המייל מגיע גם ללשונית של קידומי מכירות, אז שלא ילך לכם לאיבוד!